seagullIdeja

Zaiga un Māris Gaiļi pussabrukušajā padomju laika celtnē ieraudzīja tās raupjo skaistumu un iespēju māju “pieradināt” dzīvošanai. Rekonstrukcijas laikā Gaiļi vēlējušies ēkas industriālo vidi apvienot ar 21. gadsimta komforta augstākajiem standartiem. Integrējot mūsdienīgā dizainā, apzināti saglabātas vecās padomju arhitektūras detaļas. Saglabāta arī oriģinālajai ēkai tuva krāsas tonalitāte, lai pēc iespējas mazāk mainītu jau ierasto Kaltenes ainavu. Ēkā saglabāts sūkņu stacijas apjoms un pat oriģinālais logu dalījums, vien logu ailes pagarinātas līdz zemei.

Ēku Gaiļu pāris atklāja pastaigas laikā Lieldienu rītā, turklāt – tāpat kā oriģinālo Lieldienu salu – arī Kaltenes brīvdienu māju no visām pusēm apskalo jūra. Tā radusies iedvesma nosaukumam “Lieldienu Sala”.

Sūkņu stacija bija vienstāva sarkanu ķieģeļu mūra celtne L formā ar izvirzījumu uz krasta pusi un divus metrus zem salas līmeņa padziļinātu grīdas līmeni.

Dzīvi mājā mēdz salīdzināt ar dzīvi starp dizaina kataloga lappusēm – ne velti par rekonstrukciju arhitekte pat sarakstījusi grāmatu, kurā daudz lapaspušu veltīts dizaina kolekcijas priekšmetu aprakstam.

“Brīvdienu māja jūrā ir atļaušanās dzīvot viegli un nepiespiesti: nekādu lieku priekšmetu un lietu, tikai pamata vajadzības un ļoti attīrīta telpa,”

– tā mājas dizainu raksturo pati Zaiga Gaile

Lieldienu Sala

Pārdošanā jau tagad!

Ja Jūs ir ieinteresējis šis īpašums un vēlaties to apskatīt vai noskaidrot sīkāku informāciju par tā iegādi, lūdzam sazināties ar mūsu nekustamo īpašumu aģentu!

Līga Igala

Nekustamo īpašumu aģente

Real estate agent

LANĪDA nekustamā īpašuma aģenta sertifikāts: A-142

Centrālais birojs, K. Valdemāra 8, Rīga

T. +371 67032360

Mob. +371 26553039

www.latio.lv

Latio — Nekustamie īpašumi